krstdb

Pyco pokrstil debutový album kapely Basie Frank Band

Pyco sa stal v utorok večer krstným otcom debutového albumu Fénix kapely Basie Frank Band, ktorej frontmankou je speváčka a herečka Barbora Švidraňová. :)
 
Pyco uviedol nahrávku do života speváčkinou obľúbenou whiskey a netradične dlhým, no veľmi sympatickým prianím.

“Keďže Fénix je bájny tvor, ktorý vraj pre každé obdobie – päťsto až tisíc rokov – vždy existoval iba jeden na planéte, takže on bol vlastne osamelý chudák sám, bez nikoho, na vysokom strome, kam nikto nedovidel, a keď sa dožil istého veku, tak ho slnko spálilo, premenil sa na popol a potom z toho popola vznikol nový vták, omnoho krajší, mladší, farebnejší, nový Fénix, ktorý bol vlastne znovuzrodením, ktorý symbolizoval tú slobodu po dlhé roky, ktoré my sa nedožijeme – tak ja albumu prajem, aby sa všetci, ktorí na ňom spolupracovali, dožili nie päťsto rokov – to by bolo smutné, lebo by prišli o kamarátov a stratili by rodinu a všetkých ostatných, a to by bolo smutné… Ale aby tento Fénix mal súrodencov aj počas života a aby sa vždy dialo to znovuzrodenie… Vždy, keď niečo tvoríte, tak vytvoríte maximum a potom prejde isté obdobie, keď sa zamilujete, sklamete, vzdeláte, precestujete neviem, čo všetko, a vznikne niečo lepšie a treba na to vieru a všetko to je s tým krásne spojené a to prajem aj tomuto albumu a jeho tvorcom – aby to ten ďalší Fénix mohol mať”, poznamenal Pyco.

hudba.zoznam.sk

 

   

Pokračovanie článku

Pyco v sobotu v žilinskom Martinuse

Pyco o pár dní začína so sériou stretnutí s čitateľmi, prvé z nich sa uskutoční 3. decembra o 14:00 v žilinskom kníhkupectve Martinus v SC Mirage. Prídite na stretnutie s Pycom a podebatujte s nim v príjemnej atmosfére. :)
 

turné s Moje Jedlo 3 štartuje v sobotu, od 14:00 podpisovačka v Kníhkupectvo Martinus.sk – Žilina, do skorého videnia!
 

https://www.facebook.com/events/1254958261230852/
 
facebook.com/mrpyco
facebook.com/MojeJedloByPyco

Pokračovanie článku

rozhovormj3

Rozhovor s Pycom

Pyco poskytol zaujímavý rozhovor pre Refresher.sk. Kniha Štyri ročné obdobia (Moje jedlo 3) sa na pultoch kníhkupectiev objaví už zajtra :)

 

Martin PYCO Rausch: Nemyslím si, že existuje najlepší spôsob stravovania vhodný pre všetkých (Rozhovor)
Keď varenie nie je len nutnosťou, ale skutočnou vášňou, je to vidieť už na prvý pohľad.

Len málokedy vám prinášame rozhovory s ľuďmi známymi z televízneho prostredia, ale dnes urobíme výnimku. Martin PYCO Rausch si nás totiž získal svojou osobnosťou, vystupovaním a predovšetkým láskou k vareniu, ktorú je naozaj cítiť. A práve na tému gastronómie sme sa s rodákom z nášho hlavného mesta porozprávali trochu detailnejšie. Nebudeme vás teda zbytočne ďalej napínať, pustime sa do toho..


Refresher.sk

Pokračovanie článku

Podporme dobrú vec :)

Moje jedlo 3 poteší nie len chuťové poháriky, no predovšetkým podporí dobrú vec :)
 

veľmi sa teším z prvých reakciií na knihu Moje Jedlo 3, ak ste si ju objednali v predpredaji (http://www.martinus.sk/?uItem=230301) tak už ju máte doma!
Ale skôr ako bude kniha na pultoch, máme pre vás snáď milý, trochu predvianočný nápad ako potešiť iných. Ak by ste chceli tričko s logom MJ, odteraz je k dispozícii, pričom zisk z predaja pôjde Deťom s rakovinou n.o. Viac nižšie. Ďakujeme!
http://www.shirtup.sk/shop/moje-jedlo-3/
 

 
facebook.com/mrpyco
instagram.com/mrpyco

Pokračovanie článku

Už teraz sa môžete tešiť na stretnutia s Pycom :)

teším sa na stretnutia a debaty s vami a Moje Jedlo, zatiaľ tri termíny, ďalšie mestá a dátumy pribudnú neskôr a turné bude pokračovať v roku 2017:
3.12. Žilina (14:00 Martinus OC Mirage)
6.12. Bratislava (18:00 Foxford-Martinus Bratislava)
13.12. Nitra (17:00 Martinus OC Centro)
http://www.martinus.sk/?uItem=230301
 

 
facebook.com/mrpyco
facebook.com/MojeJedloByPyco
instagram.com/mrpyco

Pokračovanie článku

Štyri ročné obdobia – Moje jedlo 3 :)

Keďže Moje Jedlo mám teraz na tanieri denne, ak chcete vedieť viac, sledujte (radšej najedení) aktivitu skôr na uvedenom profile, nech vám jedlom netapetujem steny o)
#ŠtyriRočnéObdobia(MojeJedlo3) so zľavou nájdete tu: http://www.martinus.sk/?uItem=230301
A podpísať a pokecať som pripravený najbližšie: 3.12(Žilina) 6.12(Bratislava) 13.12(Nitra). Podrobnosti neskôr. Cheers!
 

 
facebook.com/mrpyco
facebook.com/MojeJedloByPyco
instagram.com/mrpyco

Pokračovanie článku