unnamed (4)

Čo má a čo nemá rád Pyco?

U speváka či speváčky pre neho nie je dôležitý rozsah, ale emócia a vyžarovanie. Preto ho asi nikdy neosloví Celine Dion a vyhľadáva Madonnu. Céline Dion považuje za dobrú speváčku, ale nemôže ju zniesť, lebo jej neverí ani slovo. Pre neho je to len chladná, dobre spievajúca žena. Madonna je zase zlá speváčka, ale verí jej každé slovo, i keď je to vďaka jej reklamnej kampani. Jej to skrátka zožerie.

Má rád Mozarta aj Beethovena, tancuje, keď hrajú Chemical Brothers, Daft Punk, Black Eyed Peas, Sean Paul alebo Madonna. Sám doma rád počúva Tori Amos, Muse, Radiohead, Björk, Rufusa Wainwrighta. Celý život ho fascinovali Madonna, Michael Jackson, Prince. A každý mesiac niečo nové objavuje.

Má rád temné veci, horory, psychologické trilery, a zamotané veci, keď je divák nútený premýšľať nad dejom a miestami nemá šancu stíhať. Taký film si potom vždy rád pozrie znova.
Len počas vianočných sviatkov sa dostal k starším filmom 28 Dní a 28 Týždňov. Nič o nich nevedel a zostal  ako priklincovaný. To sú presne také filmy, z ktorých sa ide zblázniť. Naposledy si pozrel španielsky horor Reč a takisto bol nadšený. A pokiaľ príde na romantickejšie témy, veľmi sa mu páčila snímka Mála Miss Sunschine. Komédiu si pozrie skoro vždy, keď sa v nej objaví Cameron Diazová a tiež príbehy zo súdnej siene

Nemá rád ak niekedy softwarové komponenty nefungujú, napr. prehrávače,  video archívy televízii alebo mŕtve odkazy.